вівторок, 21 лютого 2017 р.

Вітаємо з перемогою юних спортсменів-дзюдоїстів!

18 лютого 2017 року місті Снігурівка пройшов відкритий Чемпіонат Миколаївської області по дзюдо серед юнаків та дівчат 2001 року народження та школярів молодшого віку. На цей захід  із різних куточків Миколаївщини   прибуло 250 спортсменів у складі 10 команд .

Очаківських вихованців дитячо-юнацької спортивної школи готував досвідчений тренер Шерстюк Олександр Вікторович. За його дієвої підтримки у запеклому двобої юні дзюдоїсти вибороли 10 медалей.

І місце посіли в турнірній таблиці Кучеренко Андрій, Дмитров Владислав, Горбатюк Маргартита - учні ЗОШ №2 імені П.П. Шмідта.

ІІ місце здобули Криулін Вадим, Сидоров Андрій, Бащенко Варвара - учні ЗОШ №2 імені П.П. Шмідта та Карапіря Софія - учениця Острівського НВК з Очаківського району.

Третю сходинку п’єдесталу зайняли Шевченко Тимур, Казаманов Іван - учні ЗОШ №2 імені П.П. Шмідта та Чернов Сергій – учень ЗОШ №1 .У командному заліку наші спортсмени посіли почесне ІІІ місце.

Концертною програмою юних призерів обласного чемпіонату вітали місцяни Снігурівки, а показовий виступ дорослих дзюдоїстів надав поштовх до подальшого самовдосконалення в мистецтві східної боротьби.

Відділ освіти Очаківської міської ради вітає юних борців-аматорів та їхнього тренера Шерстюка О.В., які впроваджують, популяризують фізично-оздоровчу спортивну діяльність та досягають високих спортивних результатів на обласному рівні.